Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Promocja z autem? Sprawdź!

I  nie tylko z autem…

Oferta od 8500 netto za parter – skierowana dla kupujących do własnego użytku oraz 10 – letnią umową najmu.

Oferta Korzystaj z auta przez 1 rok za 1 złskierowana dla klientów planujących zakup do własnego użytku. Udostępniamy Państwu do korzystania przez 1 rok, auto z widocznymi elementami reklamowymi naszej inwestycji. Korzystanie z auta jest na zasadzie umowy zlecenia i wiąże się 13 tysiącami kilometrów limitu do wykorzystania w  12 miesięcy. OC, AC i NNW pokrywa inwestor/zleceniodawca.

Oferta dodatkowy 11 czynszskierowana dla klientów planujących zakup w systemie Condo z 10 – letnią umową najmu i dotyczy apartamentów na 1 i 2 piętrze, z wyłączeniem parteru.

Wyliczony dodatkowy czynsz roczny jest proporcjonalnie rozłożony na okres 10 – letni ( z uwzględnieniem kwartalnego systemu wypłat) i dodawany przez okres trwania 10 – letniej umowy do podstawowego czynszu. Przykład: czynsz roczny wynosi 20 tyś zł. Rozkładamy więc 20 tyś na 10 lat, czego wynikiem jest 2 tyś dodatkowego czynszu rocznie. W związku z tym, iż mamy wypłaty kwartalne, do każdego naliczanego przez Państwa czynszu kwartalnie – doliczacie Państwo 500 zł.

Oferta Kup dziś spłać w 2 lata opiera się na spłacie apartamentu w 2 ratach – 50% w 2021 r., 50% w 2022 r.

Wpłata za wyposażenie oraz przyłącza do AK – 7 dni od podpisania umowy przedwstępnej.

W trakcie spłaty apartamentu wypłacamy Państwu czynsz: w 2021 oraz w 2022 roku 3% od wpłaconej kwoty za apartament bez wyposażenia , w roku 2023 jesteście Państwo już właścicielami apartamentu i wypłacamy pełny czynsz 7% netto od wartości netto nieruchomości bez wyposażenia – oferta jest przygotowywana na zapytanie dot. konkretnego apartamentu.

 Załączone oferty nie łączą  się z ofertą „Kup dziś i spłać w 2 lata” i ceny w niech ujęte nie mogą być podstawą do zastosowania w ofercie „Kup dziś i spłać w 2 lata”.

Promocja ważna do 30.06.2021 r.